Prodej: Pozemek (St. parcela) Trutnov

Cena:
3.278.650 Kč
Poznámka k ceně: včetně právních a realitních služeb
ID nemovitosti251253
Datum vložení:11. září 2020
 
Adresa: Trutnov
Poloha v obci: V klidné části
Celková plocha: 2.851 m2
Plocha pozemku: 2.851 m2
Přepočet na m2: 1.150 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Trutnov
Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m² Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m² Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m² Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m² Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m² Trutnov: Prodej st. parcely za 1.150 Kč/m²

Popis

Dovolujeme si nabídnout prodej pozemku v Trutnově, katastrální území Horní Staré Město. Velikost pozemku o celkové výměře 2851 m2. Dle ÚP města Trutnova: Bydlení v rodinných domech – městské příměstské (BI)
Hlavní využití - bydlení v rodinných domech.
Přípustné využití - stavby rodinných domů,stavby plnící doplňkovou funkci k rodinnému domu (garáže, pergoly, terasy, zimní zahrady, bazény, zahradní altány, kolny), dětská hřiště,plochy zeleně s městským mobiliářem.
Nepřípustné využití - stavby srubového typu,veškeré stavby, zařízení a činnosti neuvedené v hlavním, přípustném a podmíněně přípustném využití a nesouvisející s tímto využitím.
Podmíněně Přípustné využití - stavby a zařízení související dopravní a technické infrastruktury, které nesníží kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše a svém okolí,stavby a zařízení pro obchodní prodej, stravování a služby, které nesníží kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše a svém okolí a jsou slučitelné s bydlením,služební byty ve stavbách a zařízeních pro obchodní prodej, stravování a služby,zařízení pro obchodní prodej, služby a ubytování, které je možné provozovat v rodinném domě, nesmí snížit kvalitu prostředí a pohodu bydlení v rodinném domě, vymezené ploše a svém okolí.
Podmínky prostorového uspořádání - koeficient míry zastavění plochy KZP = 0,40,
Pozemek je zatravněný, částečně posázen vzrostlými stromy smíšeného druhu, polohou v mírně svažitém terénu. Celý pozemek ve tvaru nepravidelného obdelníku je z větší části neoplocený, přístupem ze dvou stran ze zpevněné komunikace a veřejné obecní komunikace z asfaltové cesty. Lokalita, velikost a poloha je velice lukrativní, nabízí se zde nevšední bydlení.
Prodej pozemku je prodáván s kompletní schválenou projektovou dokumentací na výstavbu rodinného domu a platným stavebním povolením. K pozemku přivedeny všechny IS, které obec má.
V případě zájmu o nezávaznou prohlídku, nebo více informací nás prosím kontaktujte. Doporučujeme. Investice.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Silnice
Vybavení bytuBez vybavení

Zakázku vyřizuje

Eva Sychrovská

Eva Sychrovská

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Future

RE/MAX Future

U Koruny 1742/16
Hradec Králové
50002

telefon:739 486 404
mobil: 739 486 403
email:
www:https://www.remax-czech.cz/reality/re-max-future/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Pozemky Trutnov: reklama
TOPlist